Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Naszej Szkoły!

Kolejny rok szkolny dobiegł końca, a my z dumą i radością podsumowujemy nasze wspólne osiągnięcia. Był to czas pełen wyzwań, intensywnej pracy i wielu sukcesów, zarówno na polu edukacyjnym, jak i sportowym.

Nasi Uczniowie, jak co roku, pokazali niezwykłe zaangażowanie i determinację. W salach lekcyjnych zdobywali wiedzę, rozwijali swoje umiejętności oraz  pasje. Wielu z Was osiągnęło wspaniałe wyniki na egzaminach, konkursach i olimpiadach przedmiotowych, udowadniając, że w sporcie i nauce można osiągnąć równowagę.

Na boiskach, basenach, bieżniach i w halach sportowych, nasi sportowcy nieustannie dążyli do doskonałości. Liczne medale, puchary i rekordy ustanowione przez naszych Uczniów są dowodem na to, że ciężka praca i wytrwałość przynoszą owoce. Gratulujemy wszystkim sportowcom, którzy reprezentowali naszą szkołę na zawodach lokalnych, krajowych i międzynarodowych.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim Nauczycielom i Trenerom za ich ciężką pracę, pasję i zaangażowanie. To dzięki Wam nasi Uczniowie mogą rozwijać swoje talenty i osiągać sukcesy. Wasza praca jest bezcenna i niezastąpiona.

Dziękujemy również Rodzicom za ich nieustanne wsparcie, zrozumienie i motywację. Wasza rola w sukcesach naszych Uczniów jest ogromna, a Wasza obecność i zaangażowanie są fundamentem ich osiągnięć.

 

Drodzy Uczniowie, przed Wami zasłużone wakacje. Życzymy Wam, aby ten czas był pełen radości, odpoczynku i niezapomnianych przygód. Niech będzie to okazja do zregenerowania sił, naładowania baterii i przygotowania się do nowych wyzwań, które przyniesie przyszły rok szkolny.

Pamiętajcie, że sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim pasja, zdrowie i sposób na życie. Korzystajcie z letnich dni, spędzajcie aktywnie czas na świeżym powietrzu, ale również dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Dziękujemy za ten wspólny rok i do zobaczenia we wrześniu, gotowi na kolejne sukcesy i nowe wyzwania!