XIV Gdańska Gala Sportu Młodzieżowego. Wśród wyróżnionych nasi Uczniowie i Trenerzy.
Gratulacje!
Wyróżnieni zawodnicy i trenerzy!
Gimnastyka
Funkcja |
Imię i nazwisko |
Klub |
Dyscyplina |
zawodnik |
Christian Kuzdra |
MKS |
gimnastyka |
zawodnik |
Ada Ogiegło |
MKS |
gimnastyka |
zawodnik |
Dominik Jankowski |
MKS |
gimnastyka |
zawodnik |
Paweł Klimczuk |
MKS |
gimnastyka |
zawodnik |
Leon Kosecki |
MKS |
gimnastyka |
zawodnik |
Pola Zdanowska |
MKS |
gimnastyka |
zawodnik |
Milena Włodarska |
MKS |
gimnastyka |
trener |
Krzysztof Potylicki |
MKS |
gimnastyka |
trener |
Andrzej Kochanowicz |
MKS |
gimnastyka |
trener |
Damian Laskowski |
MKS |
gimnastyka |
Piłka nożna kobiet i mężczyzn
Funkcja |
Imię i nazwisko |
Klub |
Dyscyplina |
zawodnik |
Zuzanna Grzywińska |
Akademia Piłkarska Lotos Gdańsk |
gry zespołowe - piłka nożna |
zawodnik |
Oliwia Gadawska |
Akademia Piłkarska Lotos Gdańsk |
gry zespołowe - piłka nożna |
zawodnik |
Julia Formela |
Akademia Piłkarska Lotos Gdańsk |
gry zespołowe - piłka nożna |
zawodnik |
Zofia Okoń |
Akademia Piłkarska Lotos Gdańsk |
gry zespołowe - piłka nożna |
zawodnik |
Julia Ignatowicz |
Akademia Piłkarska Lotos Gdańsk |
gry zespołowe - piłka nożna |
zawodnik |
Zuzanna Karwacka |
Akademia Piłkarska Lotos Gdańsk |
gry zespołowe - piłka nożna |
zawodnik |
Marcelina Preuss |
Akademia Piłkarska Lotos Gdańsk |
gry zespołowe - piłka nożna |
trener |
Tomasz Borkowski |
Akademia Piłkarska Lotos Gdańsk |
gry zespołowe - piłka nożna |
trener |
Andrzej Głowacki |
Akademia Piłkarska Lotos Gdańsk |
gry zespołowe - piłka nożna |
zawodnik |
Jakub Pławski |
UKS Lotos |
gry zespołowe - piłka nożna |
trener | Łukasz Godlewski | UKS Lotos | gry zespołowe - piłka nożna |
Piłka ręczna
Funkcja |
Imię i nazwisko |
Klub |
Dyscyplina |
zawodnik |
Tomasz Kiejdo |
SPR Wybrzeże |
gry zespołowe - piłka ręczna |
zawodnik |
Oliwier Murawski |
SPR Wybrzeże |
gry zespołowe - piłka ręczna |
Lekka atletyka
Funkcja |
Imię i nazwisko |
Klub |
Dyscyplina |
zawodnik |
Maria Bartel |
AZS AWFiS |
lekka atletyka |
zawodnik |
Hubert Kozelan |
AZS AWFiS |
lekka atletyka |
zawodnik |
Wiktor Majchrzak |
AZS AWFiS |
lekka atletyka |
zawodnik |
Damian Opuszewicz |
AZS AWFiS |
lekka atletyka |
zawodnik |
Seweryn Sosna |
AZS AWFiS |
lekka atletyka |
zawodnik |
Maciej Megier |
AZS AWFiS |
lekka atletyka |
zawodnik |
Martyna Dobrowolska |
AZS AWFiS |
lekka atletyka |
trener |
Aleksandra Walczak |
AZS AWFiS |
lekka atletyka |
trener |
Maciej Ratajczak |
AZS AWFiS |
lekka atletyka |
Pływanie
Funkcja |
Imię i nazwisko |
Klub |
Dyscyplina |
zawodnik |
Przemysław Jankowski |
UKS Żabianka |
pływanie |
zawodnik |
Mikołaj Filipiak |
UKS Żabianka |
pływanie |
zawodnik |
Olga Parol |
UKS Żabianka |
pływanie |
zawodnik |
Paulina Cierpiałowska |
UKS Żabianka |
pływanie |
zawodnik |
Agnieszka Rudomina |
UKS Żabianka |
pływanie |
trener |
Michał Majewski |
UKS Żabianka |
pływanie |
trener |
Anna Szargiej |
UKS Żabianka |
pływanie |
Judo
Funkcja |
Imię i nazwisko |
Klub |
Dyscyplina |
zawodnik |
Paulina Muszyńska |
SGKS Wybrzeże |
sporty walki - judo |