Puchar Polski w Nysie rozgrywany w klasach III II I i M PZG zakończył się dla zawodniczek reprezentujacych naszą szkołę i klub bardzo dobrymi wynikami!
  • W kl. III Puchar Polski czyli 1 mejsce zdobyła Zuzia Jank, Agata Glowacka zajęła 5 pozycję a Gabrysia Bąk uplasowala się na 8 miejscu.
  • W klasie II Dominika Kąkol wywalczyła brazowy medal, Daria Kulyk zajęła 10 miejsce a Michalina Koperska była 13.
  • W klasie I Paulina Żemełka wywalczyła 4 pozycję a Laura Tyszko zajęła 13 miejsce pomimo iż rywalizowała jedynie na trzech przyrządach.
  • W klasie Mistrzostwskiej Ada Ogiegło zajęła 6 miejsce a Wanda Nadolna uplasowala się zaraz za koleżanką klubową na 7 miejscu.
To był udany występ naszych dziewcząt jako kolejny sprawdzian przed Ogolnopolską Olimpiadą Młodzieży oraz Indywidualnymi Mistrzostwami Polski!
Ogromne gratulacje dla zawodniczek i trenerów!