Dobre wieści z Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w gimnastyce sportowej mężczyzn w Gdańsku  Ivan Veremeienko zwyciężył w wieloboju Pucharu Polski Juniorów W tej kategorii startowali również Vincent Azumi (7. miejsce), Dominik Jankowski (8. miejsce) oraz Błażej Moskal (10. miejsce). W kategorii Młodzieżowca odbyły się natomiast Mistrzostwa Polski. Zwycięzcą został Radosław Szymczyk z AZS AWF Kraków. Najlepszym zawodnikiem MKS Gdańsk okazał się Jakub Pawłowski zajmując 9. miejsce i kwalifikując się do dwóch finałów (ćwiczeń na koniu z łękami i skoku). W tej kategorii startował również Kacper Kubala zajmując 15.pozycję. Młodzieżowcy byli brani również do klasyfikacji Pucharu Polski w kategorii seniorów. Tutaj zwycięzcą okazał się Sebastian Gawroński z AZS AWF Katowice. Jakub Pawłowski uplasował się na 13. miejscu a Kacper Kubala na 21. miejscu. Serdeczne gratulacje dla naszych gimnastyków! Trzymajmy kciuki za Kubę Pawłowskiego w jutrzejszych finałach.