W dniach 7-8 listopada 2020 roku w Hali im. Leszka Blanika w Gdańsku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej mężczyzn.

ŁUKASZ PALUSZKIEWICZ – 8. miejsce w wieloboju, 6. miejsce koń z łękami, 4. miejsce poręcze

JAN WYSOCKI – 12. miejsce w wieloboju, 8. miejsce ćwiczenia wolne, 8. miejsce kółka Drużyna w składzie Paweł Kaśków, Łukasz Paluszkiewicz, Paweł Wiszniewski i Jan Wysocki zajęła 3. miejsce w klasyfikacji ekip kategorii seniora.

Wśród juniorów bardzo dobry start zaliczył JAKUB PAWŁOWSKI. Jakub w wieloboju uplasował się na 6. miejscu. Dodatkowo w finałach zdobył srebro na kółkach, brąz na koniu z łękami, oraz 6. miejsce na skoku. Na pochwały zasłużył także PAWEŁ KLIMCZUK. Prócz 7. miejsca w wieloboju Paweł zdobył brązowy medal na ćwiczeniach wolnych i poręczach oraz plasował się na 6. miejscu na kółkach.  W wieloboju startował także ADRIAN KWIETNIEWSKI (18. miejsce). Drużyna w składzie Jakub Pawłowski, Paweł Klimczuk, Adrian Kwietniewski oraz Szymon Wilde zdobyła 3. miejsce w klasyfikacji ekip kategorii juniora.